Klassement

Afdeling : 4 PROV. D

PLOEG PTN
1 K. ZWAL. OLMEN 39
2 KVV DOSKO 38
3 VNA WORTEL 30
4 K. MEERLE FC 25
5 KVV RAUW SP. 24
6 KFC MOL 23
7 KFC GROBBENDONK 21
7 FC ROSSELAAR HULSEN 21
9 VC POEDERLEE 19
10 K. HIH TURNHOUT 18
11 KSK HERENTALS 16
12 VV MLK. LICHTAART 14
13 KFC WECHELDERZANDE 6
14 KFC VERBR. ALBERTA 3

Volgende speeldag

DAT UUR THUIS UIT
31-01 10:00u KSOC MARIA T. HEIDE B Dames
31-01 10:30u U13 MINDERHOUT VV B
31-01 11:00u EXC. BOUWEL U7
31-01 14:30u Res A K. RAC. EMBLEM
31-01 14:30u Res B K. EENDR. ZOERSEL C
31-01 14:30u KFC WECHELDERZANDE B Veteranen
01-02 09:30u U15 K. VRIJH. HERSELT
01-02 10:30u U17 VC KESSEL
01-02 15:00u 1ste Ploeg KFC MOL

Kalender

Grobbendonk's Beerpong Kampioenschap

Reserven B

Op zaterdag 21 februari vindt het 2de Grobbendonk's BeerPong kampioenschap plaats. Meer info.

Quiz tvv van de jeugd.

27 Febr om 20.00u.

Op vrijdag 27 februari is er naar jaarlijkse gewoonte de quiz tvv de jeugd.

Voetballen bij KFC Grobbendonk

Heb jij zin om te voetballen? Bekijk bij de ploegen de info of contacteer de secretaris op het nummer 0485/ 87 03 65

Verzekering bij ongeval

Voor invullen van verzekeringen, terugbetalingen ziekenkas, inschrijven spelers, ... kan je terecht bij onze secretaris op het nummer 0485/ 87 03 65.

 

Lees eerst de handleiding: "Wat te doen bij een voetbalongeval?" klik hier

 

U kan het ongevallenaangifteformulier van de KBVB hier downloaden

 

Vorige speeldag

DAT THUIS UIT UITSLAG
18-01 1ste ploeg VV MLK. LICHTAART 3 - 2

09/01/2015 - 11/01/2015

Het Provinciaal Comité van Antwerpen heeft beslist om voor het weekend van vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 januari 2015 over te gaan tot een algemene afgelasting van alle competitiewedstrijden voor eerste ploegen, reserven en jeugd. De voor deze periode voorziene vriendschappelijke wedstrijden en tornooien zijn eveneens afgelast.

Speeldag 13/12

DAT THUIS UIT UITSLAG
13-12 Dames KSK HEIST C 1-1
13-12 KVV DOSKO 1ste Ploeg 4-2

Speeldag 6-7/12

DAT THUIS UIT UITSLAG
05-12 Res A EXC. BOUWEL A 0-0
06-12 U7 K. NOORDSTAR VV B 8-10
06-12 KV TURNHOUT B Dames 0-1
06-12 KSK WEELDE B U13 2-2
06-12 RAC. WESTMEERBEEK B Veteranen 3-3
06-12 Res B EXC. BOUWEL B 3-1
06-12 KVV RAUW SP. 1ste Ploeg 3-2
07-12 U17 FC PUNT-LARUM A 0-0

Speeldag 29-30/11

DAT THUIS UIT UITSLAG
29-11 VC KESSEL B U7 5-15
29-11 U13 KFC LENTEZON BEERSE B 3-2
29-11 ZW EENDR. KESSEL B Veteranen 5-2
29-11 Res B K. FC PULLE C 3-4
29-11 Res A K. FC PULLE A 2-0
29-11 SK SINT-AMANDS Dames 3-2
30-11 K. FC PULLE U15 3-2
30-11 KFC HERENTHOUT U17 4-2
30-11 1ste ploeg FC ROSSELAAR HULSEN 5-1

Speeldag 22-23/11

DAT THUIS UIT UITSLAG
21-11 K. VLIMMEREN SP. A Res A 3-1
22-11 U7 K. BEVEL FC B 5-5
22-11 ST. LENAARTS A U13 4-3
22-11 Veteranen K. VLIMMEREN SP. D 2-4
22-11 VC POEDERLEE B Res B 7-1
22-11 Dames K. HOVE SP. 3-2
23-11 U15 K. NOORDSTAR VV B 6-0
23-11 U17 K. NOORDSTAR VV 3-3
23-11 K. HIH TURNHOUT 1ste Ploeg 0-1

Speeldag 15-16/11

DAT THUIS UIT UITSLAG
15-11 U7 EXC. BOUWEL 7-7
15-11 MINDERHOUT VV B U13 3-3
15-11 Veteranen KFC LENTEZON BEERSE C 1-7
15-11 K. NOORDSTAR VV B Res B 3-2
15-11 K. NOORDSTAR VV A Res A 2-3
15-11 Dames VC POEDERLEE 1-2
16-11 VC KESSEL U17 2-3
16-11 K. VRIJH. HERSELT U15 2-11
16-11 Eerste ploeg VNA WORTEL 2-3
delhaize
mauquoy
bierhandel willems
beverdonk
den tip